HTC One A9 Czy to iPhone z Androidem ? Test – Review – Recenzja – Prezentacja

Video is ready, Click Here to View ×


▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1R3cLEW

Strona: http://testhub.pl
Forum: http://forum.testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

38 Comments on HTC One A9 Czy to iPhone z Androidem ? Test – Review – Recenzja – Prezentacja

 1. BTW to jest flagowy model HTC na ten rok? PORAŻKA procesor poniżej 2ghz, tylko 3gb lub 2 GB RAM gdy reszta flagowców 2016 ma 4gb (wyjątek pewnie dla iPhone 7) rozdzielczość full HD a nie qhd) głośniki mono w miejsce stereo, USB umieszczone niesymetrycznie. przedni aparat 4mp gdy zeszłorocznych flagowiec g4 miał 8mp tylny aparat też słabszy niż w innych flagowcach. możecie powiedzieć że nie ma to znaczenia ale dla mnie gdy wydaję grube tysiące to chcę mieć najlepsze parametry. A model FLAGOWY z nazwy powinien pokazywać najlepsze co producent ma do zaoferowania.

 2. Jeśli jedna firma bierze pobiera od innej firmy elementy czy podzespoły, a one mają na celu porawe funkcjonowania to jak najbardziej jestem zaa. Tak nawet powinno być.

 3. Posiadam telefon ukazany w filmie od jakiegos czasu i potrafi mnie on bardzo pozytywnie zaskoczyc.
  Nie bylo momentu azeby zacial sie chociaz raz albo odmowil posluszenstwa wiec jak najbardziej polecam dany model.
  Obowiazkowym dodatkiem powinna byc obudowa HTC Dot View.

 4. Abstrahujac od ogólnego emejzingu z posiadania "ajfona", wolałabym dopłacić i zakupić "oryginał". Jak dla mnie, ten telefon to policzek, który w Htc sami sobie wymierzyli, ale jak to mówią – "Tonący brzytwy się chwyta". Pomijając całą tą otoczkę z podobieństwami, to urządzenie jest po prostu brzydkie i wycenione nieadekwatnie to swoich możliwości. O ile 6 i 6s mi się nawet podoba, o tyle A9 mnie do siebie nie przekonuje – wyśrodkowany aparat, masakrycznie nie wygodne rozwiązanie. Przedni panel z tym nieumiejętnie wkomponowanym logiem też nie zachwyca. Ci z Apple może i zmarnowali więcej przestrzeni, ale u nich miało to ręce i nogi.
  Kto by pomyślał, że dwa tak podobne do siebie produkty, mogą się od siebie różnić tak diametralnie. Niby szczegóły, ale wpływają na odbiór. Jestem na nie.

 5. wygląd iphona 6 nie powala a producenci innych marek zamiast to wykorzystać z zrobić coś swojego to kopiują iphona. Najbardziej nie podobają mi się te łączenia z tyłu co wygląda jak by był posklejany sylikonem z kilku części. Nie podobał mi się właśnie z wyglądu iphon 6 i wziąłem niestety z3 która od strony technicznej to dno ale design bardzo mi się podoba mam jeszcze kolor miedziany i każdy mówi, że telefon jest bardzo elegancki. Iphon ma tą wadę, że jest biały z przodu w każdej wersji poza jedną. Jak by był czarno złoty to był by dużo ładniejszy. W recenzji natomiast najbardziej mnie śmieszyło jak szafa mówi, że migawka działa bardzo szybko wciska przycisk i nic …. i dalej nic … i dopiero fotkę zrobił. Inny tel zrobił by w tym czasie dwie.

 6. Ten telefon to połączenie apple, samsunga tylko logo HTC zostało.
  Pozbyli się wszystkich charakterystycznych znaków, które odróżniały tą markę.
  Chodź propozycja ciekawa.

 7. Upodabnianie się do innych telefonów jest słabe bo to tylko pokazuje ze ich twórcy nie maja swojego stylu. Jeśli chce iPhone to kupuje go a nie szukam czegoś co wyglada podobnie. To tak jakby nie chciało mi się po ostrej bibie wracać do zony a zamiast tego znalazłbym inna ale podobna…

 8. Chinole lepsze podróbki robią. Jak chce kupić jabcoka , to kupuje jabcoka , a jak chce androida, to kupuję coś z androidem , a nie marne podróbki jabcoka.

  Co jest nie tak ze światem…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*