HTC 10 (první pohled)

Video is ready, Click Here to View ×


Kompletní článek naleznete na: http://mobilenet.cz/c/30266

V Praze dnes HTC prvně oficiálně prezentovalo svůj zbrusu nový vlajkový model s prostým označením 10. Na tiskové konferenci jsme samozřejmě nemohli chybět a lákavě vypadající novinku jsme si mohli důkladně vyzkoušet. Podívejte se na naše první dojmy.

27 Comments on HTC 10 (první pohled)

  1. Skvělý telefon, ale za tu cenu bude asi hodně lidí preferovat S7. Nicméně ne každý má rád upatlaná skleněná záda a touchwizz. Nejspíš to bude jen o určitých skupinách lidí.

  2. Tenhle typ vypadá skoro jak samsung. Přijde mi blbé, že vypadají takhle stejně a zároveň přesto jinak. Měli zkusit vyrobit vlastní a neukazovat jak moc se inspirovali konkurencí ? ta přední strana je velmi podobná té samsungové a zadek je jiný. Prostě pokud si chcete koupit mobil co má design samsung, kupte si HTC 10

  3. Až na ten rušivý reprák nahoře na přední straně vedle až trochu moc velké čocky přední kamery a tlačítko, které postrádá originalitu a působí moc "samsungácky" je telefon pěkný.. ale elegantnosti designu u HTC One (m7) se to zdaleka nevyrovnává.. zkrátka ještě bych to párkrát zvážil než bych obětoval těch 20.000 korun.

  4. Dobrý den, vím, že se to tady té recenze netýká, ale potřeboval by jsem poradit. Nedávno jsem si zakoupil telefon Huawei P8 Lite a mám takový problém, když zaklepu na zadní kryt v místě značky nebo telefon položím na stůl slyším cinkání jako kdyby tam bylo něco uvolněného. Nevíte čím by to mohlo být? Lidi mi psali, že mám telefon reklamovat, ale taky, že by to mohlo být od tlačítek zvuku. Nevíte co by to mohlo být? (cinkání mi přijde čím dál tím víc hlasitější.)

  5. Jak je to s přehíváním ? U každého HTC jsem s tím měl problém. Po hodině se moje celokovové HTC začne přehřívat a jednou jse dokonce podle antutu měl teplotu kolem 60°C

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*