Galaxy S7 Edge – Xiaomi Mi5 Karşılaştırma

Video is ready, Click Here to View ×


http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s7-edge-xiaomi-mi-5-karsilastirma-72340

Bu yıl Android amiral gemileri tarafında kıyasıya bir rekabet söz konusu. Biz de son dönemin en dikkat çekici akıllı telefonlarından olan Galaxy S7 Edge ile fiyat/performans kralı olarak adlandırılan Xiaomi Mi 5 modelini kıyasladık.

Bakalım Galaxy S7 Edge mi yoksa Xiaomi Mi 5 mi?

Galaxy S7 Edge – Xiaomi Mi 5 Tasarım Karşılaştırması

Aslında her iki telefonun da kullandığı tasarım dili birbirine çok benziyor. Yan çerçevelerde metal malzeme görürken, ön ve arka panelde Corning Gorilla Glass cam teknolojisinin kullanıldığına şahit oluyoruz.

Tasarım tarafında Galaxy S7 Edge’in ön taraftaki her iki tarafı kıvrımlı ekranı, çerçevesiz görünüm açısından oldukça önemli. Ayrıca Galaxy S7 Edge’in suya ve toza dayanaklı olduğunu da belirtmemiz gerek.

S7 Edge en kalın noktasında 7.7 mm iken Xiaomi Mi 5; 7.3 mm kalınlığa sahip. Ağırlık noktasında…

37 Comments on Galaxy S7 Edge – Xiaomi Mi5 Karşılaştırma

  1. Mi5 in camera performansina konusan cok insan olmus(agzi olan konusuyor) evet mi5 dusuk isikta s7 den daha kotu normal cekim modunda da s7 edge daha iyi ama olay hdr modda cekime gelirse mi5 s7 edge de cok daha keskin ve detayli resim cekiyor hdr modunda mi5 rakipsiz…

  2. burası bunun yeri değil ama gm 5 plus almayı düşünüyorum önerimiz nedir ? ( cevaplarsaniz sevinirim yarın alacağım büyük ihtimalle sizin gorusuruz önemli )

  3. abi ekran çözünürlükleri aradında hiçbi fark yok neredeyse aynı falan diyip durmuşsunuzda performans karşılaştırmasımdaki oyunların görüntülerine bir bakın mortal kombattaki adamlar karanlıkta kaybolmuş ve sisli bi görüntü var real racing 3 te de beyaz arabayı bildiğin yeşilimsi gösteriyor neresi aynı bunların

  4. technopat ve teknoseyirin incelemelerine göre çok amatör kalıyor incelemeleriniz. teknolojiyle az çok ilgilenen iki kişi de yan yana gelse yapabilir bu değerlendirmeleri. çok üstünkörü ve yüzeysel bana göre.

  5. Yorumları dikkate almanız sevindirici bundan önceki videolarda bir arkadaş sadece dandik markalarda bu arkadaşların tanıtımını yaptığınızı söylemişti bu videoda bu durumu düzelttiğiniz icin tebrik ederim

  6. Tamam anladık xiaomi m5, fiyat performans önde diyorsunuz ama. 4.5g frekans eksikliği olup olmadığını söylemiyorsunuz, 800 frekansının olmadığı duymuştum. Türkiye gibi kırsal kesimde oturan veya küçük şehirlerde oturanlar için bu gerçek aranacak bir frekans değilmi?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*