Ekran Parlaklığı Testi (Oda Işığı): HTC 10, LG G5 ve Samsung S7

Video is ready, Click Here to View ×


Merhaba sevgili Scroll izleyenleri, bu videomuzda HTC 10, LG G5 ve Samsung S7’nin ev ortamında ve ışığında ekran parlaklıklarını sizler için test ettik. Keyifli seyirler 🙂

Teknolojik gelişmeleri ve incelemeleri kaçırmamak için kanalımıza abone olun: https://goo.gl/CDNp7Z

İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz ► https://goo.gl/ITc05n

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Facebook: https://www.facebook.com/scroll.com.tr
Instagram: https://instagram.com/scrollcomtr
Twitter: https://twitter.com/scrollcomtr

15 Comments on Ekran Parlaklığı Testi (Oda Işığı): HTC 10, LG G5 ve Samsung S7

  1. #soruyorum İyi günler benim General Mobil Gm 5 Plus ile ilgili bir sorum olacaktı.. İncelemenizde Kağan abimiz telefonu çok zorladığından bahsetmişti.. Benim bu telefonu alma gibi bi düşüncem var fakat internette okuduğum yorumlardan sonra güvenemiyorum ve kazandığım 1000 TL yi de sorunlu bi telefona yatırmak istemiyorum.. Telefon özellikleri konusunda çok hoşuma gitti fakat şarjı çabuk gidiyormuş.. Ayrıca çok ısınıyor ve wifi de sıkıntı oluyormuş.. Bunun hakkında bir bilginiz var mı acaba.. Cevaplarsanız sevinirim.. Eğer hala kullanıyorsanız cihazı cihazla ilgili görüşlerinizi yazmanızı istiyorum.. Teşekkürler..

  2. Htc 10 ile s7 arasındayım tabiki artıları ve eksileri var birbirlerinden ama htc 10 ağır basıyor ekran için bişey diyemem s7 ekran konusunda başarılı ama htc yeterli bi ekranı var en azından lg g5 göre daha iyi arkadaş kalınlık sorun olurmuş demiş bende cihazı görmeden önce öyle düşünüyodum ama cihazı elime alıp bakınca gercekten kalınlığın sorun olmadığını gördüm tasarımı ve sağlamlığına diyecek bişey yok çok iyi htc nin biraz fiyatının düşmesini beklicem bakalım takipteyim :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*