BlackBerry Z10 – pierwsze wrażenia – Komórkomania

Video is ready, Click Here to View ×


Jak wypada nowy smartfon BlackBerry? Powyżej znajdziecie opis wrażeń, jakie wzbudziło to urządzenie po kilku dniach użytkowania.

Pierwsze wrażenia Mateusza: http://komorkomania.pl/2013/03/28/blackberry-z10-intrygujacy-pierwsze-wrazenia

27 Comments on BlackBerry Z10 – pierwsze wrażenia – Komórkomania

 1. Dziwi mnie, że na tak opiniotwórczym portalu znalazło się miejsce dla takiego gniota. Gniot, bo inaczej tego "testu" nazwać nie można.
  Autorze: jeśli wykonujesz gest niepoprawnie, nie dziw się, że telefon nie reaguje tak, jakbyś chciał. Gwarantuję Ci, że poprawne wykonywanie gestów w BB10 to nic trudnego i nawet 5 letnie dziecko jest w stanie poradzić sobie z tym zadaniem.
  Przycinanie? Choroba wieku dziecięcego, co więcej – Samsungi (musiałbym upaść na głowę, żeby kupić którąś z tych androidowych mydelniczek) mają z tym problem od zawsze i to niezależnie od ilości ram czy rdzeni.
  "Nie kijem go, to pałką" – w myśl tej zasady, autorze, przyczepiasz się do "tandetnej" diody. Według jakich kryteriów jest to kicz, tego nie wiem, co więcej, nie wiesz tego pewnie nawet Ty sam. Z pewnością plastikowe Samsungi za 3000 zł to dla Ciebie wzór elegancji i smaku.
  System BB10 jest aktualnie jednym z najlepszych na rynku, może nawet najlepszym, to opinia wielu rzetelnych recenzentów. Drobne niedociągnięcia zdarzają się w każdym urządzeniu, punktowanie ich i wyolbrzymianie z satysfakcją z pewnością nie wpływa dobrze na obiektywność.
  Polecam lekturę opinii użytkowników Z10. Ktoś, kto nazywa go "gównem", jak w komentarzu poniżej, nie miał go z pewnością nawet nigdy w ręku. Powrót do Androida, który po 3 miesiącach użytkowania muli jak na starym LG, na pewno Tobie, autorze i Wam, krytykujący, dobrze zrobi.

 2. Ten telefon ma niedoróbki, to fakt, ale tak naprawdę dopiero w dużej firmie widać jakie zalety posiada. W połączeniu z oprogramowaniem enterprise mamy funkcje, o których istnieniu zwykły użytkownik nawet nie zdaje sobie sprawy.

 3. Czy funkcjonalność tego telefonu się poprawiła? W sensie czy brakujące aplikacje się pojawiły? No i jak z personalizacją – czy da się ustawić swoje dzwonki na wiadomości i połączenia?

 4. Na większość Twoich pytań odpowiada element tytułu tego filmu – pierwsze wrażenia. Zapraszamy do pełnej recenzji, która już wkrótce ukaże się na naszej stronie.

 5. Klawiatura ekranowa bajka, choć do sposobu podpowiedzi trzeba się przyzwyczaić.W którym sklepie w dniu premiery nowego OS-a było 50k aplikacji ? Codziennie pojawia się kilkadziesiąt nowych (większość tak jak w Androidzie niepotrzebnie). Po co komu 8 rdzeni, ekran FHD jak i tak nie zauważysz różnicy. Kupując Androida nie masz pewności czy załapiesz się na kolejną wersję. Z czym muszę się zgodzić to wybujana cena. Choć w tej chwili zaczyna z wolna dochodzić do normalnych akceptowalnych wartości.

 6. A inteligentne wybieranie masz jak naciszniesz szukaj, a nie sluchawkę- wtedy wszystko Ci sie wyświetla i reaguje na komendy typu text (name) call (name) i masz od razu odpowiedź. A co do języka polskiego to ten telefon jest na rynku naszym oficjalnie od ponad tygodnia, a za 3 wchodzi duża aktualizacja do softu 10.1, więc trzeba być cierpliwym 🙂

 7. Zgadzam się w 100% aczkolwiek recenzent wspomina, że ma telefon kilka dni, więc prawdziwych testów nie był w stanie zrobić, więc tak jak mówisz powinien o takich sprawach wspomnieć 🙂

 8. Prezentacja tendencyjna. Czemu nie podajesz na jakim OS-ie był fon, ta śmieszna gra to dość nie udolny port z Androida, mogłeś pokazać jak chodzi N.O.V.A 3 lub NFS. Obudowa bije SIII na głowe. Żeby nie było że jestem fanboyem BB , sa niedoróbki ale pokażcie mi telefon który w chwili jego premiery był bezbłędny. Jak długo testowałeś Z10 ? Czemu nie podajesz że przy odpalonych 8 aplikacjach (tyle można jednocześnie uruchomić) system śmiga jak młody Bóg , żadnej zwiechy, czknięcia itp ? Recenzja ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*