Blackberry Priv Türkçe İnceleme

Video is ready, Click Here to View ×


Blackberry nin merakla beklenen yeni cihazı Priv i sizler için test ettim. Sorularınızı dilediğinizce sorabilirsiniz elimden geldikçe cevap vermeye çalışacağım. Blackberry Priv Turkce Inceleme

33 Comments on Blackberry Priv Türkçe İnceleme

 1. abi cat s50 nerden aldın bende cat s60 almak istiyorum pil konusunda termal kamerasinda su geçirmemesinde sağlamlığında cok hoşuma gitti türkiyede nasıl bulurum cat s60 önerir misin telefonu yoksa windows phone mu alayim?

 2. hüseyin bey, öncelikle video için teşekkür ederiz. birkaç sorum olacak:
  1) ben Blackberry'nın yeni meraklısıyım, çok güvenli telefon deniliyor genelde, hangi açıdan güvenli? casus yazılımlardan kuruma açısından mi?
  2)güvenli telefon olma özelliğini bu Blackberry Priv'de de aynı şekilde koruyor mu yoksa android'a geçtikten sonra kaybeder mi?
  3) Türkiye'deki ithalatcı firmalardan satın almak mi iyi yoksa yurt dışından getirtmek mi?
  4) Blackberry Priv Türkiye'de güncelleme alıyor mu?
  5) Blackberry pasaport silver edition mi? Priv mi? arada kaldım, tevsiye istiyorum

 3. bu nasıl kutu açma videosu 😀 sizi rakip firma cihazı kötületmek için mi tuttu ? kutu kaba cihaz özensiz paketlenmiş bu kılavuz bir boka yaramaz zaten içinde türkçe yazmaz, bir kitapçık geldi önümüze bunuda siktir edin atın gitsin alın buda iğnesi idare eder yine bir gereksiz kağıt bununda mk ama kulaklık güzel Allah var kulaklık iyi yani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*