BlackBerry Passport (recenze)

Video is ready, Click Here to View ×


Video k článku: http//mobilenet.cz/c/18042

BlackBerry Passport je čistokrevná kanadská vlajková loď pro rok 2014. Jedná se o jedno z mála zařízení za poslední dobu, které na trh přichází s něčím opravdu novým, netradičním a inovativním. Nicméně každá mince má dvě strany. Skutečně se BlackBerry Passport tak povedl nebo je to jen mnoho povyku pro nic?

27 Comments on BlackBerry Passport (recenze)

  1. hosi a holky,vcera som zakupil bb passport silver edicion, a som z neho hotovy, dokonala masina, trvalo mi jeden den a som s telefonom zohraty jedna basen,vdaka za recenziu ktora ma nakopla kupit tento genialny stroj

  2. Pokud rozmýšlíte koupi, jednoznačně doporučuji celkově značku BB. Vystřídal jsem již několik značek a druhů. Teď už nikam nejdu!!! Iphone 5 mi jednou spadnul a bylo po něm, zasekaný android potřebuje 8jádro 4ghz, aby se po půl roce fungování nesekal. Aktuálně jsem se sice vrátil ke Q10 a to je špička, lidé co umí ocenit rychlou komunikaci email, sms aj. Skvělý BB Hub je to nejlepší volba. Největší plus je konstrukce telefonu. Padá mi v průměru jednou denně a za 2 roky jsou to jen škrábanečky. Samsung,Apple,Sony,Nokia(Microsoft) jsou sračky, které po 1 pádu můžete vyhodit. ;)

  3. Co kdybyste recenze točili telefonem Lg G3 a při tom neustálym přibližování a oddalování by to bylo stále ostrý? Ta sony kamera není špatná, ale ostří fakt pomalu :)

  4. Hodně zajímavý telefon, a nebýt tak vysoká cena tak bych do něho i šel… líbí se mi jak klávesnice tak displej a prostředí vypadá taky fajn. Škoda té vysoké ceny, ale je mi jasné, že ti co si ho koupit chtít budou tak si ho taky koupí. Uvidíme v budoucnu možná :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*