Android N – przegląd nowych funkcji

Video is ready, Click Here to View ×


Pełna lista nowości w Android N: http://bit.ly/1QY6Vln
Jak zainstalować wersję Preview: http://bit.ly/1QSGLDW

Google zrobił niespodziankę swoim fanom i udostępnił testową wersję nowego systemu Android N Preview na kilka miesięcy przed jego oficjalną premierą. Chociaż nie ma tu rewolucji, to zmian jest wiele. Dzięki nim Android N już w wersji Preview zapowiada, że będzie jeszcze lepszym systemem operacyjnym od swojego poprzednika.

Subskrybuj: http://bit.ly/1FJ229M

Czytaj!
– http://www.spidersweb.pl
– https://www.facebook.com/SpidersWebPL

13 Comments on Android N – przegląd nowych funkcji

  1. Autor filmiku trochę się zapędził stwierdzając "OPROGRAMOWANIE ZNACZNIE LEPSZE OD POPRZEDNIEJ WERSJI" Nie jest znacznie lepsze. Bez takich drobnych zmian da się żyć chyba że jest się "geekiem" to co innego, ale tacy są w mniejszości i dali by radę w swoim gronie stworzyć coś takiego. Ludziom przeciętnym nie potrzeba takich bajerów- najlepiej pokazuje to udział poszczególnych wersji systemu w rynku- najpopularniejsza to 4.3 i 4.4- reszta to już drobne procenty.
    Najlepszym wyjściem było by stworzenie jednego aktualizowanego co jakiś czas systemu dla wszystkich a nie parcie w kierunku nowych wersji systemu z drobnymi poprawkami, ale to moje pobożne życzenie bo przecież trzeba jeszcze "pokonać" wytwórców telefonów a następnie samych operatorów sieci komórkowych.
    Denerwuje mnie to że wciąż żyje pod taką "presją" że za chwile wyjdzie nowy system, którego ja z dwuletnim telefonem o średniopółkowych parametrach mogę już niedostać mimo iż specyfikacja jest wystarczająca by go mieć. Coraz bardziej skłaniam się ku wydaniu i oddaniu moich pieniędzy firmie z ugryzionym jabłkiem. Nie ma tam irytacji ani wyścigów- może jedynie w stosunku do samych telefonów a nie do softu.

  2. Fajnie, tylko szkoda ,że system w wersji testowej można pobierać na raptem 5 modeli na krzyż! Nie ma nawet galaxy s6 edge czy innych mocnych modeli co wg. mnie jest ignoranctwem ze strony gogle! Nie to co program windows insider który gogle zgapił od Microsoftu. Testowy windows 10 mobile można zainstalować na wszystkich, nawet tych najsłabszych smartfonach Lumia. Poza tym system można zainstalować też na smartfonach innych producentów ,którzy mają telefony z windows phone 8.1!!! Tak poza tym microsoft był prekursorem i pomysłodawca udostępniania wersji testowych systemów, wszystko zaczęło się właśnie od windows 10 i trwa nadal! nie należy o tym zapominać! Google chyba boi się ,że słabsze smartfony zdechną od ich testowego SYFdroidu ,albo LAGdroidu :PA propos, czy wreszcie da się w czystym androidzie N wybudzić ekran dwuklikiem?! w Lollipop nie było tak bardzo kosmicznej i zaawansowanej technologii XD

  3. Ciekawe kiedy Android przestanie tylko kopiować z lekką modyfikacją rozwiązania iOS. Czy serio nikt w google nie ma pomysłów na coś czego w iOS lub nawet w Windows Phone nie ma i nigdy nie było ? Choćby planowane wyłączenie aplikacji – choć jest to ściągnięte z iOS, to tam wykorzystywane jest jedynie do wyłączenia muzyki, a przecież coraz częściej na urządzeniach mobilnych ogląda się filmy i to głównie wieczorem. Byłoby super gdyby aplikacja sama się zmknęła i oczyściła pamięć lub w drugą stronę, aby e-maile zostały pobrane przed zadzwonieniem budzika.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*