Android N Çıktı! Nexus 5X’te Denedik

Video is ready, Click Here to View ×


Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

LG’nin geçtiğimiz yılın Ekim ayından itibaren satışa sunduğu Nexus 5X’i içerisine Android’in son sürümü N’yi kurarak inceledik.

Hepsi ve daha fazlası için : http://www.webtekno.com/

36 Comments on Android N Çıktı! Nexus 5X’te Denedik

  1. neden cıhazları denedıkten sonra yakıp yıkıyorsunuz_? takıpcılerınıze hedıye etsenızde bir hayır yapsanız….ıyıce amerikanlasmısınız……yak yık eglen mantıgınıza ve insanlıgınıza yuh olsun

  2. Telefonu masadan kaldırmadan parmak okutamadığınız için tasarım hatası demek doğru değil. Telefonu video boyunca elinde tuttuğunuzda parmağınızın sürekli olarak okuyucunun üstünde olması size de tasarımda bazı tercihlerin yapıldığını anlatmıyor mu? Bunun dışında apple ile yaşanabilicek patent sorunları yüzünden de böyle bir seçim yapılmış olması mantıklı gelmiyor mu?

    Bu telefonu almaya niyetlenen insanların tasarım hatasına sahip olması düşüncesine kapılması ve vazgeçmesi gibi bir durum ortaya çıkıyor.

    Belki de sadece MKBHD gibi kanalların videolarını Türkçe'leştirmelisiniz.

  3. nexus 5x amiral gemisi değildir.orta segment cihazdır. ve odaklama konusu 5x e ait bi durumdeğil nexus 6dan beri kullanılan bir sistem bunu gidermek için bütün nexuslarla uyumlu snap camera programını satın alabilirsiniz. bu video 6P ile çekilseydi daha faydalı olurdu. Bataryada aynı şekilde orta segment telefon için çok iyi. amiral gibi davranmasanız şu cihaza minnettar olucam.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*