5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o smartfonie Sony Xperia Z

Video is ready, Click Here to View ×


UWAGA! Wersja w jakości HD już dostępna: http://www.youtube.com/watch?v=sCoPsMg8voU

Wodoodporny, elegancki i jeszcze dobrze gra. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o telefonie Sony Xperia Z. Co ciekawego kryje Xperia Z – najnowszy, flagowy smartfon Sony2? Już na początku okazuje się wodoodporny. I to nie tak na niby, nie deszczoodporny czy kroploodporny. Xperię Z możemy zanurzyć na głębokość metra i trzymać ją tam nawet pół godziny. Po wyjęciu, uwaga, nadal działa! Dodatkowo telefonowi niestraszny pył i piach. Wszystkie dziurki o żywotnym znaczeniu pozamykane są wygodnymi klapkami, które zapobiegają wniknięciu do środka zanieczyszczeń i cieczy.

41 Comments on 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o smartfonie Sony Xperia Z

  1. Zaplacilem za niego 2799 zakupiony w autoryzowanym sklepie sony na premierze czyli prawie rok temu….po 3 miesiacach uzytkowanie pekl ekren nie mowiac o wciaz niedomykajacej sie klapce oslony ladowania ktora tylko szczelnie zamknieta gwarantowala wodoszczelnosc…kruszace sie boki telefonu ktore niby byly wykonane z twardego materialu…ogolem caly poniszczony jak bym go lata na budowie uzywal….nie mam nic do procesora czy systemu operacyjnego tylko do jakosci i wytrzymalosci…ekran wymienilem za 800 po miesacu rozkruszyl sie tyl telefonu….niepolecam.

  2. U mnie polozylem go w taka ramke na glebokosci najnizszej 95cm na 20minut i coz, ekran juz niemal niedotykowy… procesor spalony… A SGS3 i SGS2 normalnie po 20minutach na 100cm dzialaja…

  3. Nie po to kupuje tak drogi i nowoczesny telefon aby obniżać taktowanie procesora. W ogóle może wyłączyć transmisje 3G, ustawić minimalne podświetlanie ekranu, powyłączać synchronizacje kont i aplikacji itd. to bateria biedzie jeszcze dłużej trzymała. tylko wtedy równie dobrze mogę kupić lumie 610 i jeszcze ponad 2tys. zostanie w kieszeni.

  4. Chciałbyś jeszcze żeby twój tel od 60% wytrzymał jeszcze na włączonym ekranie te 4godziny. Jeśli tak jest to jest bardzo dużo, a ty dzieciakq co używasz 10 letniej noki i drwisz z takiego działania ma baterii-idź się zabij!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*